Instalacja Mateusza

2 sierpnia 2017 by admin

Instalacja programu bibliotecznego Mateusz w bibliotekach powiatu łosickiego jest – obok selekcji księgozbiorów – drugim priorytetem w naszej pracy jako biblioteki powiatowej w tym roku. Mirosław Domański osobiście przyjeżdża, instaluje swój program i instruuje bibliotekarzy, jak się Mateuszem posługiwać. Za jego radą przy instalacji w kolejnych placówkach zjeżdżają się bibliotekarze, którzy już mają lub będą mieć Mateusza i zamęczają pana Mirosława pytaniami odnośnie pracy z programem.

Do tej pory Mateusz zainstalowany jest w bibliotekach  w Łosicach, Huszlewie i Starej Kornicy. W Sarnakach użytkujemy go od kilku lat, ale przy każdej bytności przesympatycznego i bardzo cierpliwego pana Mirosława dowiadujemy się czegoś nowego o funkcjach Kasi i Mateusza.