Przedszkolaki w filii bibliotecznej

13 maja 2017 by admin

12.05.2017 r. filię biblioteczną w Serpelicach odwiedziło  29 przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat wraz z dwiema opiekunkami: Anną Jakoniuk i Anitą Kasperuk. Na początku dzieci obejrzały bibliotekę oraz wysłuchały pogadanki na temat książek. Następnie zasiadły w kręgu słuchając bajek i zagadek przygotowanych przez bibliotekarkę Iwonę Walczuk. Kolejnym etapem było rysowanie postaci, które zapamiętały z usłyszanych wierszyków. Po skończonej pracy przedszkolaki oddały się zabawie korzystając z atrakcji dostępnych w budynku (m.in. gra w piłkarzyki). Na koniec wizyty wychowawczyni wraz z dziećmi wybrała najlepsze obrazki, które zostały wywieszone na bibliotecznej tablicy jako wystawa. W ramach podziękowania za wzorową współpracę, każdy przedszkolak otrzymał cukierka.