Pomoc dla Karoliny

30 stycznia 2018 by admin

28 stycznia spłonął dom, w którym z rodziną mieszkała Karolina Morawska. Karolina jest zapalonym wolontariuszem, organizowała lub pomagała organizować zbiórki żywności, paczki świąteczne dla biednych, zbiórki krwi. Dzięki jej inicjatywie odbyło się wiele imprez,  akcji, happeningów o charakterze kulturalnym, patriotycznym. Jest jedną z osób, dzięki którym reaktywowano Święto Morza w Mierzwicach – najpopularniejszą obecnie imprezę masową w gminie Sarnaki. Prowadzi popularny blog Wsi Spokojna Wsi Wesoła.

Jej zaangażowanie w życie (także kulturalne) lokalnej społeczności powoduje, że my bibliotekarki chętnie z nią współpracujemy.

Prosimy o pomoc dla Karoliny!

Można to zrobić dokonując wpłat na konto: Nadbuzanskie stowarzyszenie przyjazne mierzwice 86 8035 0000 1300 0127 2000 0010 z dopiskiem: pomoc pogorzelcom Karolina.
Można też wziąć udział w akcji zbierania pieniędzy pod linkiem: https://zrzutka.pl/9v6thz

Karolina na Święcie Morza