Klasyczne koncerty w gminie Sarnaki

3 września 2021 by admin

12 i 19 września odbędą się w naszej gminie dwa  koncerty, na które zaprasza Wójt Gminy Sarnaki Grzegorz Arasymowicz – inicjator i pomysłodawca tego wydarzenia oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach. Koncerty odbędą się w Sarnakach (12.09) oraz Serpelicach (19.09) i będą Przystankiem Muzycznym III Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego, który odbywa się w Białej Podlaskiej.

◊  Pierwszy koncert odbędzie się o godz. 18.00 w Kościele parafialnym w Sarnakach. Będzie to koncert operetkowy pt. ,,Miłość to Niebo na ziemi”, w wykonaniu czołowych artystów scen Teatrów Muzycznych w Polsce. W repertuarze znajdą się przeboje operetki, musicalu i muzyki estradowej.
Artyści uświetnią również swym wykonaniem Mszę św. o godz. 17.00 poprzedzającą koncert.

Drugi koncert, który odbędzie się w Kościele parafialnym w Serpelicach będzie koncertem operowym z udziałem wybitnej skrzypaczki.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Szczegóły na plakacie.