Zaproszenie na spektakl “Piotruś Pan”

20 czerwca 2019 by admin

Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach  zaprasza całe rodziny 8 lipca na godz. 18.00 na familijny spektakl pt. “Piotruś Pan” prezentowany w namiocie cyrkowym. Dzięki cyrkowej konwencji, widzowie wraz z aktorami, akrobatami i muzykami przeniosą się do krainy wiecznego dzieciństwa.

WSTĘP WOLNY – PO OKAZANIU BEZPŁATNEJ WEJŚCIÓWKI

300 bezpłatnych wejściówek można odebrać w  GOK-u od 24 czerwca, od poniedziałku do piątku, w godzinach 14.00-19.00. Dodatkowo wejściówki będą również do odebrania w Filii bibliotecznej w Serpelicach w środy i piątki w godz. 10.00-18.00

Dzień przed spektaklem dla dzieci  w wieku 6-12 lat zostaną zorganizowane  bezpłatne warsztaty z aktorami, cyrkowcami i muzykami. Finałem warsztatów będzie parada ulicami Sarnak i mini koncert w sarnackim parku. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy również od poniedziałku w GOK.

Projekt realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Teatr Pinokio w Łodzilokalne ośrodki kultury w ramach programu Lato w teatrze. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.