Dzień Sarnak i V Dzień Otwarty OSP Sarnaki

13 lipca 2017 by admin

9 lipca odbył się festyn Dzień Sarnak z GAZ-SYSTEM S.A. połączony z V Otwartymi Dniami OSP Sarnaki.

Na festynowej scenie  zaprezentowały się zespoły z sarnackiego GOK-u: mandolinowo-gitarowy, zespół śpiewaczy Aura i “7 rano”.  Gościnnie wystąpiły: zespół ludowy “Marysieńki” ze Szpak,  Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej. Po przerwie  muzykę w stylu country grał i śpiewał zespół ” COLD BEER” z Siedlec, a zespół “Żar” z OSP Sarnaki  rozpoczął bardziej taneczną część wieczoru, którą kontynuowali wykonawcy muzyki disco polo czyli Marcin Kłosowski oraz formacja NEVER.
Program artystyczny dopełniły pokazy i konkursy przygotowane przez strażaków. Cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wszystkich uczestników festynu.
W grach i zabawach aranżowanych przez Teatr Forma w przerwach występów aktywnie uczestniczyli najmłodsi.
Ogłoszono też wyniki zawodów wędkarskich “O puchar Wójta Gminy Sarnaki”, które stały się tradycyjnym uzupełnieniem  festynu.

Gminna Biblioteka Publiczna  w Sarnakach otrzymała specjalne podziękowanie od organizatorów za pomoc w zorganizowaniu festynu.
Działaliśmy tym razem w branży kulinarnej, sprzątającej i “ogarniającej”.
Jak nas określono:Na co dzień dla ducha, a tym razem jest i dla ciała. Biblioteka na medal.”
Dziękujemy za te słowa i polecamy się na przyszłość 🙂