Szałaputki w serpelickiej bibliotece

4 sierpnia 2022 by admin

W ramach Nadbużańskiego Festiwalu Teatrów dla Dzieci Gaducha w serpelickiej filii bibliotecznej odbędzie się spektakl TeatRyle: SZAŁAPUTKI.

Po spektaklu odbędą się zajęcia plastyczne – przygotowane przez bibliotekarki – na których dzieci stworzą “własne” Szałaputki.

Zapraszamy od 13.00 w niedzielę!!!

“SZAŁAPUTKI to pełen humoru spektakl teatru TeatRyle dla najmłodszych widzów z wartką, czasami wręcz dramatyczną akcją. Bajka opowiada o przygodach nie do końca rozsądnych kurczaków, które niepomne przestróg swojej mamy  narażają się na niebezpieczeństwa. W sytuacji gdy jedno z nich zostaje porwane przez Lisa , drugie spieszy mu z pomocą. Co ciekawe, w ekipie ratunkowej pojawia się też płochliwa Myszka. Czy przezwycięży swój strach i jak potoczą się losy tej nieco zwariowanej trójki bohaterów? To trzeba koniecznie zobaczyć na własne oczy.”

Biblioteka jest Partnerem wydarzenia.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2022.