Głosowanie na projekt Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

25 lutego 2022 by admin

W imieniu Pana Sławomira Kordaczuka – dyrektora Muzeum Regionalnego w Siedlcach bardzo prosimy  o zagłosowanie na projekt Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

Muzeum próbuje zdobyć fundusze na zdigitalizowanie i umieszczenie w internecie części wywiadów z  archiwum pana Kordaczuka. Są to relacje zmarłych osób, ich digitalizacja jest jedyną szansą uratowania tych wspomnień.

Po kliknięciu w link pojawi się strona projektu z listą poparcia. Należy wpisać imię i nazwisko oraz adres e-mail. Listę poparcia mogą podpisać tylko mieszkańcy województwa mazowieckiego. Podpisy osób popierających projekt mogą być losowo weryfikowane przez pracowników Departamentu Organizacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie poprzez kontakt pod podany numer telefonu lub adres e-mail. Termin – do niedzieli 27 lutego.

Lista na stronie wygląda następująco, więc proszę się nie obawiać, że inni zapoznają się z naszymi danymi.

Digitalizacja wspomnień –  bom.mazovia.pl