Piknik z okazji powitania Wakacji

2 lipca 2021 by admin

W niedzielę 29 czerwca w Sarnakach odbył się – zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach – Piknik z okazji powitania wakacji.
Piknik miał charakter charytatywny – dochód przeznaczono dla Kostka Daniluka, chłopca, który zbiera fundusze na kosztowne leczenie.
Podczas Pikniku program artystyczny zaprezentowały zespoły z sarnackiego GOK-u, dzieci z Przedszkola Samorządowego w Sarnakach, solista Stanley oraz akordeonowo-klawiszowy duet HID.  Odbyły się licytacje fantów przekazanych przez ludzi dobrej woli, quiz z nagrodami. W trasę wyruszyli uczestnicy marszu Nordic Walking. Dodatkowymi atrakcjami były: dmuchańce, degustacja ciast, zabawy dla dzieci, wata i popcorn.
Bibliotekarki wspomogły GOK obsługując stoiska z fantami, kącik animacyjny oraz pilnując porządku przy sąsiadujących dmuchańcach. Pisząca te słowa (V.Zawadka) brała też udział w przygotowaniu trasy dla marszu nordic walking.

Zdjęcia: GBP, GOK