Prezent od dzieci na Dzień Bibliotekarza

10 maja 2021 by admin

“Z okazji jutrzejszego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek dzieci z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Sarnakach życzą Paniom wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, pogody ducha, wspaniałego księgozbioru i jeszcze wspanialszych czytelników. Ze względu na dzisiejszą aurę pogodową odwiedzimy Panie w poniedziałek.”

7 maja otrzymałyśmy taką wiadomość. A dzisiaj – zgodnie z obietnicą – grupa przedszkolaków odwiedziła nas z wykonaną przez dzieci książeczką “Obrazkowy słownik archaizmów”. Książeczka, utworzona na podstawie “Przygód Koziołka Matołka” jest prezentem dla bibliotekarek z okazji ich święta. Zdjęcie nr 3 to przykład, co zawiera książeczka.

Dziękujemy 🙂 Czekamy na koniec obostrzeń, aby przygotować dla Was ciekawe zajęcia 🙂