Spotkanie autorskie z Moniką Koszewską

22 marca 2022 by admin

Łosicki Dom Kultury oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Łosicach zapraszają na spotkanie autorskie z pisarką Moniką Koszewską, które odbędzie się w piątek 25 marca o godzinie 18:00 w sali klubowej ŁDK.
Wstęp bezpłatny.

Rekomendacja dyrektor ŁDK pani Doroty Kozłowskiej:
Monika Koszewska, autorka książek obyczajowych, kryminałów i tekstów piosenek, menadżerka z 20-letnim doświadczeniem. Prowadzi Hotel Bursztyn i Restaurację Pomarańczowa Plaża w Sopocie. Kocha sport, każdy dzień rozpoczyna treningiem lub grą w tenisa. Lubi podejmować nowe wyzwania, takie jak nauka gry na pianinie w wieku 43 lat. Każdą wolną chwilę poświęca na czytanie, nawet biegając na bieżni.
W książkach Moniki Koszewskiej – przepełnionych sporą dawką humoru – znajdziemy motywację do działania i oryginalną receptę na sukces. Nieobce są jej tematy takie jak: pedofilia, przemoc w rodzinie, pracoholizm, rywalizacja w miejscu pracy, alkoholizm, samobójstwa, narkomania wśród młodzieży, samotność i bezradność osób starszych.
W sprzedaży: „Kiedyś nadejdzie ten dzień”, „Nadszedł ten dzień”, „Przeminął ten dzień” . „Niezłomna, niepokorna Krystyna Skarbek”. Wkrótce „W świecie absurdu”.