Wyniki konkursu “Gmina Sarnaki w tytułach”

5 października 2022 by admin

W konkursie fotograficznym “Gmina Sarnaki w tytułach” wzięło udział 12 osób, które złożyły łącznie 26 prac. Rozbieżność wynika z ustaleń Regulaminu, który pozwalał jednej osobie przesłać od 1 do 3 zdjęć konkursowych.

4 października zebrała się komisja konkursowa, która dokonała oceny wydrukowanych zdjęć i wyłoniła zwycięzców konkursu. Jurorzy, poza reprezentującą bibliotekę Violettę Zawadkę, nie znali autorów konkursowych prac – wydrukowane zdjęcia nie były podpisane, co “wymusiło” bezstronność komisji 🙂

Zwycięzcami konkursu zostali:

1. Jolanta Chromiec (nagrodzone zdjęcie)
  2. Antonina Chromiec (nagrodzone zdjęcie)
  3. Mariusz Klas (nagrodzone zdjęcie)

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy. W bibliotece można będzie obejrzeć wystawkę fotografii, które zrobili uczestnicy konkursu.

Wszystkim autorom zdjęć gratulujemy pomysłów i dziękujemy za udział w konkursie 🙂

Protokół z posiedzenia komisji konkursu fotograficznego “Gmina Sarnaki w tytułach”