Młodzi użytkownicy filii pozyskali “własny kąt”

31 lipca 2019 by admin

W filii bibliotecznej w Serpelicach jedno z pomieszczeń uległo dużej przemianie – przybyły regały na książki oraz blat pod komputery. Dzięki temu mogłyśmy przenieść księgozbiór dla dzieci i młodzieży w nowe miejsce, a na półkach zwolnić miejsce dla kilkuset książek, które filii ofiarowali uczestnicy akcji zorganizowanej przez Filię nr. 6 w Białej Podlaskiej. Z kolei dzięki blatowi przybyło nieco wolnej przestrzeni. Najmłodsi użytkownicy serpelickiej biblioteki mają teraz do dyspozycji “własny kąt”.

Dziękujemy bardzo panom Rosolskim za szybką i solidną realizację zamówienia oraz za to, że “przy okazji” gratisowo zrobili karnisz i poprawili w filii kilka niedoróbek.

Mamy też prośbę – gdyby Ktoś wyzbywał się dywanu chętnie przyjmiemy go na – jak widać na zdjęciach – paskudną podłogę.